Wygraliśmy przetarg na budowę systemu web oraz aplikacji na iphone i android dla ITR (Instytut Tele- i Radiotechniczny)

Chcieliśmy przekazać dobrą wiadomość, że wygraliśmy przetarg na opracowanie systemu webowego oraz aplikacji dla Apple iOS i Google Android na zamówienie Instytutu Tele- i Radiotechnicznego. Jest to znaczący projekt dla naszej firmy podczas którego będziemy mogli wykazać się naszą wiedzą i zdolnościami zespołu. Jest to dla nas tym bardziej ważny projekt, gdyż pierwszy raz będziemy tworzyć oprogramowanie dla instytucji państwowej.

Meritus o sztucznej inteligencji w rachunkowości na konferencji z okazji 25-lecia Katedry Rachunkowości Menedżerskiej SGH w Warszawie

6 października odbyła się konferencja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie poświęcona obchodom jubileuszu 25-lecia Katedry Rachunkowości Menedżerskiej o tematyce "Projektowanie i monitorowanie innowacyjnych modeli biznesu – rola systemu informacyjnego rachunkowości". Nasza firma dostała zaproszenie do podzielenia się swoim dorobkiem naukowym i wiedzą na temat systemów wspomagających rachunkowość.

Dlaczego system ERP online jest lepszym wyborem dla Twojej firmy?

System ERP jest to oprogramowanie do zarządzania firmą, w którym można tak ustawić parametry, żeby pozwalało obsłużyć wszystkie procesy w danej firmie. Taka parametryzacja znacznie usprawnienia obsługę całego systemu, a także automatyzuje wiele operacji, które do tej pory były wykonywane przez pracowników.

System merSoft ERP zmienia wygląd na Material

Nadchodząca wersja merSoft ERP będzie posiadała zmienniony wygląd który poprawi intuicyjność całego systemu. Dzięki tej zmianie poprawimy znacząco pracę na telefonach i tabletach.