Chcieliśmy przekazać dobrą wiadomość, że wygraliśmy przetarg na opracowanie systemu webowego oraz aplikacji dla Apple iOS i Google Android na zamówienie Instytutu Tele- i Radiotechnicznego. Jest to znaczący projekt dla naszej firmy podczas którego będziemy mogli wykazać się naszą wiedzą i zdolnościami zespołu. Jest to dla nas tym bardziej ważny projekt, gdyż pierwszy raz będziemy tworzyć oprogramowanie dla instytucji państwowej. Robimy kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy pokazujący, że jesteśmy w stanie tworzyć na zamówienie duże systemy przy użyciu najnowszych technologii.

System ma pozwalać na zarządzanie wieloma urządzeniami w trybie online przez przeglądarkę internetową lub z poziomu telefonów komórkowych oraz tabletów. Nasi pracownicy będą mogli zdobyć doświadczenie we współpracy z zespołem tworzącym od podstaw urządzenia elektryczne ze strony ITRu.
Poprzez ten projekt udowadniamy, że jesteśmy w stanie współpracować ze wszystkim wielkościami firm: mikro, małymi, średnimi oraz dużymi. Gwarantujemy utrzymanie systemu w ciągłej pracy przez okres minimum trzech lat, w tym czasie będziemy odpowiedzialni za aktualizację oprogramowania do najnowszych systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych.

Dziękujemy ITR za zaufanie i powierzenie nam tego projektu.