Mac
Nowoczesny system webowy. Zyskaj większą elastyczność.

System merSoft ERP wprowadza nowe technologie, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy. Począwszy od dużej elastyczności pracy w przeglądarce internetowej poprzez dodanie funkcjonalności takich jak klient pocztowy pozwoli znacząco uprościć procesy Twojej firmy. Cała Twoja firma będzie od tego momentu w jednym miejscu dostępnym wszędzie.

Przebudowany system stanów magazynowych


W najnowszej wersji systemu przeprojektowano gospodarkę magazynową wprowadzając pięć stanów (aktualny, dostępny, minimalny, optymalny i maksymalny) w każdym magazynie, oddziale i całej firmie. Pozwala to znacząco usprawnić politykę towarową co przekładać się będzie na zmniejszenie gromadzonego towaru nierotującego i uwolnienie zamrożonych środków pieniężnych. System posiada mechanizmy pomagające analizować trendy sprzedażowe, wykorzystuje elementy logistyczne takie jak czas sprowadzenia towaru do ustawienia stanów magazynowych.

Logistyka

System dostarcza możliwość lepszego rozmieszczenia towaru na magazynach.

Automatyzacja

Wbudowane algorytmy obliczania stanów minimalnych, optymalnych i maksymalnych pozwalają na znaczne oszczędzenie czasu.

Oszczędność

Mniej towaru na magazynie oznacza więcej gotówki w firmie. Moduł ten poprawi płynność finansową Twojej firmy.

Klient pocztowy


Dodana funkcjonalność klienta pocztowego pozwala czytać i pisać wiadomości na różnych komputerach w tej samej skrzynce pocztowej. Zaloguj się do systemu a uzyskasz dostęp do wszystkich swoich kont pocztowych. Wiele funkcjonalności systemu jest zintegrowanych z nim, dlatego możesz wysyłać faktury bezpośredno emailem, umieszczać rozmowy z klientami w CRM. Ponadto system mailowy posiada funkcje rozsyłania przychodzących wiadomości do przypisanych opiekunów.

Prostsze wystawianie dokumentów


Wystawianie dokumentów jeszcze nigdy nie było tak proste jak w nowym systemie merSoft. Pięć trybów dodawania pozycji pozwoli na dobranie odpowiedniego do tego co chcesz zrobić. Dostępne są meteody ręcznego wprowadzania, wyboru wielu pozycji na raz, wyszukiwanie z bazy towarowej, zaimportowanie pozycji z innych dokumentów tego samego kontrahenta i rozliczenie ich oraz skopiowania z dokumentów innych kontrahentów bez powiązania. Wystawienie faktury zbiorczej do wielu dokumentów zajmuje dzięki temu jeszcze mniej czasu. Co bardzo istotne przeprojektowano całe okno dokumentu tak, żeby było obsługiwane bez użycia myszki, bardzo istotna cecha dla osób wystawiających po kilkaset dokumentów dziennie.

Nowy system raportowania


W systemie merSoft wykorzystano bibliotekę Jaspersoft®, tworząc w niej wszystkie szablony wydruków. Rozwiązanie to pozwala na dowolną edycję każdego wydruku, poprzez modyfikowanie jego układu i wyświetlanych danych. Dodatkowo system pozwala na tworzenie własnych szablonów i dołączanie ich w dowolnym miejscu systemu merSoft. Wszystkie parametry do wydruku definiuje się w programie, co daje bardzo duże możliwości filtrowania. Teraz Twoja firma może opracowywać własne wydruki dopasowane do Twojego profilu działalności.

Mac

Segmentacja asortymentu i kontrahentów


Zupełnie nowa funkcjonalność pozwala podzielić cały asortyment i kontrahentów według własnych kryteriów. Pozwala to w łatwy sposób tworzyć wyprzedaże konkretnych towarów dla specjalnych grup odbiorców bazując na cechach asortymentu i atrybutach kontrahentów.

Zarządzanie handlowcami


System został wzbogacony o moduł zarządzania handlowcami w którym możesz przeglądać wszystkie relacje z klientami, a także weryfikować pracę handlowców. Zyskujesz raporty z pracy swoich pracowników oraz funkcje kontrolne.

Zestawienia i analizy


Nowa wersja merSoft zawiera zupełnie zmieniony moduł zestawień i analiz w którym będziesz mógł opracować całkowicie własne zestawienie dobierając tylko te dane które chcesz zobaczyć. Wybierz odpowiednie kolumny, potem dodaj filtry i przelicz zestawienie. Te proste trzy kroki dają bardzo duże możliwości dla utowrzenia swojego własnego zestawienia. Ten moduł całkowicie upraszcza system Business Intelligence (BI), poprzez przeprojektowanie wyglądu oraz zautomatyzowanie budowania zestawień oraz zwiększenie szybkości obliczeniowej.

Komunikacja z urzędami


System merSoft pozwala na połączenia do urzędu skarbowego w celu pobrania danych kontrahentów, sprawdzenia dodatkowych informacji o nich oraz wysłania deklaracji.

Cennik

merSoft ERP

Wersja testowa
0 PLN/miesiąc
  • 30 dni za darmo
  • Dowolna ilość użytkowników
  • Całodobowy dostęp
  • Nielimitowana ilość kont użytkowników

merSoft ERP

Najlepszy, najprostszy i najbardziej funkcjonalny
89 PLN/miesiąc
  • Opłata za 1 użytkownika
  • Całodobowy dostęp
  • Nielimitowana ilość kont użytkowników
  • 1 miesięczna licencja

Podana cena jest kwotą netto

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z nami

Wyślij nam Email

Zadzwoń do nas

Telefon do centrali +48 22 669 02 58* *Godziny funkcjonowania centrali od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17 z wyłączeniem świąt.