Nasze systemy

Poniżej niektóre z naszych systemów
Responsive Layout

MerSoft OT 2.0 - Obrót Towarowy

System magazynowo-sprzedażowy opracowany pod przeglądarkę internetową. Doskonały dla małych i średnich firm, dla których liczy się przede wszystkim prostota działania ale też i duża funkconalość. Elastyczność konfiguracji systemu daje możliwość dopasowania go pod każdego Klienta.

Retina Graphics

MerSoft PRP, PRZ - Produkcja Prosta i Złożona

Produkcja prosta i złożona cechuje się możliwością ustawienia pod każdą branżę. Pozwala na pilnowanie i zarządzanie wszystkimi procesami produkcyjnymi jak również integruje do systemu zewnętrzne maszyny i urządzenia, przez co automatyzuje maksymalnie codzienną pracę.

Powerful Performance

MerSoft FK - Finanse i Księgowość

Model przyjęty w systemie finansowo księgowym pozwala monitorować całą firmę. Dla mniejszych firm korzystających z pomocy biura księgowego jest idealnym rozwiązaniem na ograniczenie kosztów poprzez udostępnienie systemu biuru księgowemu i rejestrowaniu samodzielnie wszystkich dokumentów kosztowych.

Responsive Layout

MerSoft EDI - elektroniczna wymiana dokumentów

W naszym rozwiązaniu elektronicznej wymiany dokumentów posiadamy możliwość wymiany dokumentów z dowolnymi systemami zarówno w rozwiązaniach wykorzystujących pośredniczące serwery lub bezpośrednio.

Retina Graphics

MerSoft SI - Sklep Internetowy

Sklep internetowy będący również platformą B2B jest nietypowym rozwiązaniem pozwalającym zintegrować zakupy detaliczne i biznesowe. Powiązanie MerSoft SI z MerSoft ERP 2.0 pozwala na prezentowanie indywidualnych cen dla zalogowanych użytkownich, przez co każdy kupuje w wynegocjowanych cenach. Dodatkowe cechy: hierarchiczność zamówień, zestawienia sprzedażowe, całościowy stan rozrachunków.

Powerful Performance

MerSoft WMS - Zarządzanie Magazynem

Procesy magazynowe w jednym miejscu, obsługa różnych trybów pickingu, kontrola jakości kompletacji. Wykorzystanie skanerów, beaconów i RFiD. System monitorowania wózków widłowych, tras ich przejazdów i odpowiedzialnych operatorów, naładowania akumulatorów i wczesne ostrzeganiu o awarii.

Responsive Layout

MerSoft MH - Mobilny Handlowiec

Program dedykowany na smartphone'y z systemem Google Android. Pozwala handlowcom na zdalne zbieranie zamówień, posiada zintegrowanego MerSoft CRM przez co historia kontaktu z klientem dostępna jest od razu. Dodatkowo możliwość planowania tras dojazdowych, dodawania notatek o klientach oraz funkcje merchandisingowe.

Retina Graphics

MerSoft CRM

System posiada drzewiastą strukturę pełnego kontaktu z klientem oraz dokumenty powiązane jak oferty cenowe i zamówienia klienta. Wbudowany jest klient pocztowy, dzięki czemu możliwy jest dostęp do maili dla osób uprawnionych. Dostarczamy wszystkie konieczne funkcjonalności dla małego i dużego działu handlowego do zaoferowania klientowi rozwiązań firmy, są to analizy sprzedaży towarów, analizy kanban, opiekunowie klientów. Dodatkowo system posiada moduł jakościowy w którym możliwe jest szybkie przeanalizowanie efektywności pracy wszystkich handlowców.

Powerful Performance

MerSoft ATY - Atesty

Moduł uzupełniający pozostałe systemy MerSoft. Dzięki niemu możliwe jest wystawienie dokumentów atestowych dla wytwarzanych wybrobów. Możliwe jest użycie w każdej branży jak FMCG, motoryzacja, metalurgia itp. Zasady kontroli jakości i wystawiania atestów dostosowywane są do każdej firmy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z nami

Wyślij nam Email

Zadzwoń do nas

Telefon do centrali +48 22 669 02 58* *Godziny funkcjonowania centrali od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17 z wyłączeniem świąt.