Wyposażymy całościowo Twoją firmę.

Nasza firma dostarcza wszelki sprzęt potrzebny do funkcjonowania firmy
1.

Serwerownie.

Dostarczamy, instalujemy i konfigurujemy całe serwerownie. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę z zakresu dobierania optymalnych rozwiązań biorąc pod uwagę rozwój firmy. Każda serwerownia jest budowana z wykorzystaniem najlepszych praktyk projektowych.

2.

Sieci.

Wykonujemy kompleksowe instalacje sieciowe włącznie z fizycznym rozmieszczeniem przewodów. Przy tych pracach kierujemy się głównie bezpieczeństwem całej firmy.

3.

Sprzęt komputerowy.

Jeżeli potrzebujesz kupić komputery możesz zlecić to nam, a my je dostarczymy i zainstalujemy potrzebne oprogramowanie.

Liczba użytkowników zaatakowanych przez szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu (źródło: Kaspersky Lab)

Systemy bezpieczeństwa które ochronią Twoją firmę

Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom zabezpieczymy Twoją firmę przed nieuprawnionym dostępem.

Coraz częściej firmy padają ofiarami działań przestępczych mających na celu zaszyfrowanie plików firmy w celu wyłudzenia okupu za ich odblokowanie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o własne bezpieczeństwo. Według najnowyszych raportów z firmy Kaspersky Lab lawinowo rosną tego typu ataki co prezentuje wykres obok.

Oferowane przez nas rozwiązania minimalizują ryzyko ewentualnego ataku powodując, że funkcjonowanie Twojej firmy staje się bezpieczne. W ramach naszych rozwiązań proponujemy również codzienny monitorig stanu każdego elementu infrastruktury w celu zapobiegania ewentualnym zagrożeniom w ramach kompleksowej opieki nad firmą.

Codzienne nadzorowanie Twojej firmy.

Nasz dział techniczny czuwa codziennie nad pracą Twojej firmy.

Ponieważ zależy nam na ciągłym funkcjonowaniu Twojego biznesu oferujemy codzienną opiekę nad Twoją firmą. W ramach ustalonego zakresu odpowiedzialności nasi eksperci monitorują online pracę Twojego systemu tak, żebyś o wszelkich problemach dowiedział się od nas zanim się wydarzą.

Prace wykonujemy w ramach ustalonego abonamentu, dzięki czemu masz pewność co do końcowej kwoty. Jest to najbardziej przejrzysta forma rozliczeń nienarażająca firmy na zaskakujące wydatki. Zaufało nam już kilkaset firm, więc możesz być pewny o naszą reputację.

budowanie serwerowni
Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami