Dlaczego My.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce w branży informatycznej powstałej 26 lat temu. Przez tak długi czas byliśmy świadkami wielu zmian zachodzących w firmach i w polskim prawie. Kilka powstałych wersji naszego flagowego systemu MerSoft ERP było wykorzystywanych przez największe firmy.

Nasza Misja.

Opracowywanie nowych rozwiązań i ulepszenie obecnych procesów zachodzących w firmach ułatwiających codzienną pracę i redukujących koszty funkcjonowania jest dla nas celem nadrzędnym. W codziennej pracy zadajemy sobie głównie pytania jaką dodaną wartość ma proponowane rozwiązanie.

Co my robimy.

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm do zarządzania wszelkimi zachodzącymi procesami. Potrzeba wymaga nowych rozwiązań, dlatego nasze programy nie są pudełkowe ale są dopasowywane do każdej firmy.

+
Lat doświadczenia
+
Ilość klientów
*
Ilość systemów
+
Ilość użytkowników
CEO

Mateusz Kalinowski

Mateusz Kalinowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Karierę naukową kontynuował w Instytucie Tele-i Radiotechnicznym, gdzie publikował artykuły naukowe w specjalizacji sieci przemysłowych. Z Meritus 2 Spółka Jawna związany od 2012 roku. W wyniku przekształceń i stworzenia nowej firmy Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. stał się współwłaścicielem i objął funkcję Prezesa Zarządu.