mersoft erp

Nowoczesny system webowy. Zyskaj większą elastyczność.

System merSoft ERP wprowadza nowe technologie, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy. Począwszy od dużej elastyczności pracy w przeglądarce internetowej poprzez dodanie funkcjonalności takich jak klient pocztowy pozwoli znacząco uprościć procesy Twojej firmy. Cała Twoja firma będzie od tego momentu w jednym miejscu dostępnym wszędzie.
mersoft dashboard

Przebudowany system stanów magazynowych

W najnowszej wersji systemu przeprojektowano gospodarkę magazynową wprowadzając pięć stanów (aktualny, dostępny, minimalny, optymalny i maksymalny) w każdym magazynie, oddziale i całej firmie. Pozwala to znacząco usprawnić politykę towarową co przekładać się będzie na zmniejszenie gromadzonego towaru nierotującego i uwolnienie zamrożonych środków pieniężnych. System posiada mechanizmy pomagające analizować trendy sprzedażowe, wykorzystuje elementy logistyczne takie jak czas sprowadzenia towaru do ustawienia stanów magazynowych.
hexagonhexagon icon

Wielozadaniowość

Elastyczne i zautomatyzowane segmenty (grupy) towarów i kontrahentów umożliwiają nieograniczone i proste zarządzanie cenami sprzedaży i zakupu oraz stanami magazynowymi np. strategicznych produktów.
hexagonhexagon icon

Automatyzacja

System sam na bieżąco weryfikuje stany magazynowe, co przekłada się na większą efektywność kluczowych procesów i znaczną oszczędność czasu.
hexagonhexagon icon

Oszczędność

System umożliwia efektywną redukcję nadwyżek magazynowych, co za tym idzie pomaga zwiększyć ilość wolnego miejsca w magazynie i „odmrozić” pieniądze zainwestowane w magazynowany towar.

Funkcjonalności

Klient pocztowy

01
Moduł klienta pocztowego pozwala na odczytywanie i tworzenie wiadomości na różnych urządzeniach z poziomu tej samej skrzynki pocztowej. Wystarczy zalogować się do systemu, aby uzyskać dostęp do wszystkich kont pocztowych. Moduł jest zintegrowany z innymi funkcjonalnościami systemu, dzięki czemu możliwe jest m.in. wysyłanie faktur bezpośrednio e-mailem czy umieszczanie rozmów z klientami w CRM. Ponadto moduł posiada funkcje rozsyłania przychodzących wiadomości do przypisanych opiekunów.

Wystawianie dokumentów

02
Dzięki dostępowi do 5 trybów dodawania pozycji, system merSoft znacznie upraszcza proces wystawiania dokumentów, w tym faktur zbiorczych. Wśród dostępnych opcji jest: metoda ręcznego wprowadzania, wybór wielu pozycji na raz, wyszukiwanie z bazy towarowej, importowanie pozycji z innych dokumentów tego samego kontrahenta i rozliczenie ich oraz kopiowanie ich z dokumentów innych kontrahentów bez powiązania. Moduł do wystawiania dokumentów jest prosty w użytkowaniu - bez problemu można go obsługiwać bez użycia myszki.

Raportowanie

03
W systemie merSoft ERP wykorzystano bibliotekę Jaspersoft®, tworząc w niej wszystkie szablony wydruków. Rozwiązanie to pozwala na dowolną edycję każdego wydruku, poprzez modyfikowanie jego układu i wyświetlanych danych. Dodatkowo system pozwala na tworzenie własnych szablonów i dołączanie ich w dowolnym miejscu systemu. Wszystkie parametry do wydruku definiuje się w programie, co daje bardzo duże możliwości filtrowania. Dzięki temu firmy mogą opracowywać własne wydruki, dopasowane do profilu działalności organizacji.

Segmentacja

04
Ta innowacyjna funkcjonalność systemu merSoft ERP umożliwia podział całego asortymentu oraz kontrahentów na podstawie kryteriów, które są indywidualne nadawane przez użytkowników. Pozwala to w łatwy sposób zarządzać towarami, a także polityką cenową firmy. Dzięki temu modułowi, bazując na cechach asortymentu i atrybutach kontrahentów, można np. organizować wyprzedaże lub promocje na konkretne produkty kierowane tylko do specjalnych grup odbiorców.

Zestawienia i analizy

05
System merSoft jest wyposażony w nowoczesny moduł zestawień i analiz umożliwiający opracowywanie zestawień analitycznych, których zawartość i wygląd jest w pełni dopasowana do indywidualnych preferencji użytkowników. Cały proces tworzenia można podzielić na 3 proste kroki: wybór odpowiednich kolumn, dodanie filtrów i przeliczenie zestawienia. Funkcjonalność pozwala zwiększyć szybkość obliczeniową i zautomatyzować proces tworzenia zestawień. Jest cennym narzędziem, które wpływa na uproszczenie analityki biznesowej (Business Intelligence, BI).

Zarządzanie

06
System merSoft ERP jest wyposażony w moduł zarządzania handlowcami. Ta praktyczna funkcjonalność umożliwia kadrze menadżerskiej kontrolowanie relacji ze wszystkimi klientami, a także pozwala oceniać wydajność pracy handlowców. Dzięki temu modułowi firmy zyskują dostęp do m.in. szczegółowych raportów dotyczących efektywności działań podejmowanych przez zatrudnionych oraz mają kontrolę nad pracownikami pracującymi w terenie.

Komunikacja

07
MerSoft ERP jest wyposażony w funkcjonalność, która umożliwia pobieranie danych indentyfikacyjnych kontrahentów bezpośrednio z bazy GUS. System pozwala także na wprowadzanie brakujących i dodatkowych danych o klientach, jak np. osoby kontaktowe, strona www firmy, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny, adresy dostaw czy adresy e¬mail.
  • 01. Klient pocztowy
  • 02. Wystawianie dokumentów
  • 03. Raportowanie
  • 04. Segmentacja
  • 05. Zestawienia i analizy
  • 06. Zarządzanie
  • 07. Komunikacja
laptop image

Cennik

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Poznaj nasze oprogramowanie bez żadnych opłat i ukrytych kosztów. Dowiedz się dlaczego setki klientów firmy Meritus Systemy Informatyczne korzysta z zintegrowanego systemu merSoft ERP. Decydując się na 30-dniowy okres próbny nie musisz podejmować długoterminowych zobowiązań. Będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu.

Napisz do nas

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy! Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą drogą mailową.
Administratorem danych osobowych jest Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo@meritus.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach: udzielenia odpowiedzi na zadane przez formularz kontaktowy pytanie a także w celu wysyłania Państwu informacji o ofercie handlowej – o ile wyrazicie Państwo odrębną zgodę. Więcej informacji tutaj.
logo
Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 118-209-42-36 REGON: 146836567KRS: 0000476119BDO: 000533844Kapitał własny: 100 000 zł

social media

Social Media Meritus

Zapraszamy do obserwowania profilu Meritus Systemy Informatyczne na LinkedIn i uczestnictwa w rozwoju wspólnej sieci kontaktów. Jako aktywny członek linkedinowej społeczności specjalistów, będziemy się z Państwem komunikować oraz dzielić aktualnościami i informacjami o działalności naszej spółki.